РЕБОК Wенски плус големина на суштински хеланки со должина на глуждот со џебови
  • Ново

РЕБОК Wенски плус големина на суштински хеланки со должина на глуждот со џебови

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодни за да ве поддржат, овие основни хеланки со должина на глуждот од Рибок се дизајнирани да ги прегрнат нозете и да се движат со вас преку тренингот. Совршено за јога, трчање и сè што е помеѓу нив, овие хеланки се изработени со брза сува ткаенина, што е специјално дизајнирана за да ја избрише влагата од вашата кожа. Страничните џебови нудат место за вашиот телефон, така што сè уште можете да ги искористите вашите омилени песни или подкасти додека доминирате во тренингот. Материјал : 78% полиестер/22% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Опремена. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 25 ”Inseam. Затворање : стил на влечење; еластична половината. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : влага за влага; Широк лента за половината. Reebok плус големина на основни хеланки со должина на глуждот со џебови за жени.