Boelter Brands NFL New Angland Patriots GameDay Pilsner Set
  • Ново

Boelter Brands NFL New Angland Patriots GameDay Pilsner Set

DEN 351.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршено за собири на денот на играта, овие 16-унци Game Day Pilsners ќе ги одржат вашите омилени пијалоци за време на играта. Колекцијата на Boelter Brands на Game Day Glassware има едно лого во боја и име на тимот во повторена шема околу стаклото. Оваа чаша е безбедно раздвојување. Boelter Brands NFL New Angland Patriots 2-Pack Game Day Pilsner Set : Совршен за собири на денот на играта. 16 мл Гамедеј Пилснерс. Карактеристики 1 лого во боја и име на тимот во повторена шема околу стаклото. Безбедна машина за миење садови.