Лежиште на брегот до брегот 207FF топка
  • Ново

Лежиште на брегот до брегот 207FF топка

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прецизни лежишта 207 FF лежиште произведено според стандардите на AFBMA користејќи високо квалитетни материјали. OE одговара, форма и функција. Компонентите се прегледувани примероци во секој процес за да се осигурат сите димензионални и визуелни спецификации се исполнети. Лежиштата на тркалото Precsion се произведуваат во фабрики кои имаат ISO/TS 16949 : 2002 Сертифицирани системи за управување со квалитет. 100% конечна инспекција пред пакувањето обезбедување на највисоко ниво на квалитет.