Џебни панталони за машка и голема машка машка и голема машка панталони
  • Ново

Џебни панталони за машка и голема машка машка и голема машка панталони

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без разлика дали работите за да ја усовршите вашата игра за голф или само да се опуштите на семејно излегување, ова се совршени летни панталони за вас. Солидна основа им дава на овие панталони личност и значи дека тие ќе одговараат скоро со што ќе ги спарат. Панталоните на Бен Хоган перформанси ви овозможуваат максимална удобност и подвижност, вклучување на ткаенина за истегнување и удобна лента за половината со активна флекс технологија, така што пантолоните се движат со вас кога сте подготвени. Технологијата за управување со влага за влага на Бен Хоган перформанси помага да ве одржи ладно и суво со цртање пот од вашата кожа. Ткаенината за заштита на сонцето помага да се спречат сензуалните штетни УВ-зраци да навлезат во ткаенината и ткаенината од четири начини на истегнување вклучува четиринасочно истегнување во облеката за да се зголеми удобноста и подвижноста. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32 x 32. Затворање на копчето со ZIP летање. Истегнување на половината; Стил од 5 џеб. Активна-флекс технологија; четиристрана ткаенина за истегнување. Технологија за управување со влага за управување со влага. УВ заштита од сонце. 98% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки панталони за влага од 5 џеб од Бен Хоган.