Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 319.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклучува : 2 пара хулахопки. Повлечете ја. Истегнете половината. Лурекс : 91% полиестер/5% спандекс/4% други влакна; Рамен плетен : 96% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фуно хулахопки 2 пакувања за девојчиња од чудо нација.