Нурсон Шаг црвена декоративна перница за фрлање 20 x20
  • Ново

Нурсон Шаг црвена декоративна перница за фрлање 20 x20

DEN 287.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е жлебно бебе! Овие фанки перници за бука се најлесниот начин да додадете текстура и свеж стил во секоја просторија веднаш. Достапно во тонови на Земјата или во впечатливи, живописни бои што ќе одговараат на најразлични избори за дизајн. Свилен полиестер и предиво од Лурекс. 100% полиестер. Црвено. 20 "x 20". Правоаголник. Само во затворен простор. Затворање на патент. Отстранлив вметнат.