Трговска марка ликовна уметност „Rise and Shine“ Canvas Art by Jean Plout
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност „Rise and Shine“ Canvas Art by Jean Plout

DEN 2601.60

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уметник : Jeanан Plout Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernural Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има петел во центарот на рамката со фраза над неа. Јас сум во најголем дел самоучен Сликар, фотограф и графички уметник. Студирав сликарство на UWO во Ошкош, ВИ и поминав разни часови по уметност низ годините. На 16 години сликав за домашен дизајнер на D�cor, но сега сум сам во последните 5 години. Jeanан Плут „Rise and Shine“ Canvas Art.