Американски уметнички декор 17 6 Боемска сина, бела, жолта, мулти-боја памук фрлање перница стилски перници за фрлање
  • Ново

Американски уметнички декор 17 6 Боемска сина, бела, жолта, мулти-боја памук фрлање перница стилски перници

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Текстурата на ткаенината е од витално значење кога и да украсувате простор. Оваа сина, жолта и перница во боја на крем има редови со различни ткаени и плетенки навои. Секој ред е уникатен по текстура и стил, давајќи му на парчето целосен романтичен боемски изглед. Комплетирајте со неколку пом-пом и реси на секој агол, оваа примамливо тактилна перница е акцент парче што ви недостасува вашата соба. Воодушевени од рака од мастер занаетчии во Индија, овие перници за фрлање изјави се исто толку уникатни од другите опции колку што се убави. Поради нивната рачно изработена природа, секоја перница ќе дојде со мали варијации, без оглед на нивната боја или дизајн. Ова додава на нивната својствена убавина и го прави едно-на-еден вид парче, без разлика кој дизајн ќе го изберете. Спецификации на производот : Севкупни димензии : 16 "H x 17" L x 6 "D Тежина : 2. Автентичен занаетчиски квалитет рачно изработен во Индија : Секоја романтична перница за фрлање текстура е со убов од квалификувани занаетчии во Индија од 100% памук и полнети со меко, но сепак цврсти Полифил за да ја одржи својата форма. Направено за да го трае тестот на времето, овие безвременски перници сигурно ќе ви донесат удобност за наредните години . Разновидно декор парче : Благодарение на неговата универзално комплементарна палета на бои, оваа квадратна перница во Бохо додава без напорно кул вибрации и изгледа одлично во вашата дневна соба, спална соба, кујна, тросед, кауч, клупа, канцеларија, столици и многу повеќе . Отстранлив капак : Секое надворешно декоративно покритие е отстранлив за лесно чистење. Само отпакувајте, извадете го полнењето со полифил и нежно Исчистете ја извалканата површина и суво на воздухот. Не ми се мие или исуши машината.