Мебел за домашно украсување мебел Антрацит Ниво смрека модерна странична маса
  • Ново

Мебел за домашно украсување мебел Антрацит Ниво смрека модерна странична маса

DEN 3199.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите дневни соби се таму каде што живееме. Смпнената модерна странична табела го прави тоа да се живее малку полесно со едноставни решенија за складирање за заштеда на простор и дизајн за да се совпадне. Работи како послужавник за вашите далечински и омилени пијалоци или закуски, достигнувајќи го и преку работ на вашиот кауч како да ви ја предадете потребната ставка, лично. Сега тоа е услуга! Затегнете ги омилените материјали за читање и други предмети за складирање под полицата за да ја зголемите функционалноста на ова паметно парче. Мебел за декорирање на домашни мебел Антрацит 2 Ниво на ниска модерна странична маса може да се постави од двете страни на вашиот тросед за да ги чува далечинскиот управувач, закуски и вашите пијалоци додека гледате телевизија. Создадена со трајни материјали, секоја полица има предложена тежина од 20 фунти од вашите омилени книги, слики и украси. Загарантирано едноставно и брзо склопување со вклучени хардвер и водени упатства. Направено со компресирано инженерско дрво за сила и издржливост, со долготрајна меламин финиш од сите страни што е отпорна на влага и дамки. Крајната маса на смрека е погодна за спална соба, гостинска соба, трпезарија, ден и дневна соба. Совршено се меша со кој било стил на домашен декор. Прекрасен модерен стил со примарна сенка на антрацит. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Боја : Антрацит. Собрана димензија : 22.44 '' H x 11.81 '' W x 15.75 '' D. Собрана тежина : 14,55 фунти. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.