Симба апстрактна wallидна уметност печати бело 30x20
  • Ново

Симба апстрактна wallидна уметност печати бело 30x20

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симба, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, овој ликовен уметнички принт е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Одржлива и пријателска за шумите . пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Вклучени се и Nail и Hanger . Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои.