Фосилни дами лирски автоматски часовници за морнарица
  • Ново

Фосилни дами лирски автоматски часовници за морнарица

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа лирика од 33мм има бело бирање на Sunray, автоматско движење и лента за кожа од морнарица. Случај од 33мм, ширина на опсегот од 18мм, минерален кристал, автоматско движење со автоматско прикажување на 3 раце, увезени . Тркалезен случај од не'рѓосувачки челик, со бело бирање.