Rubbermaide Commercial Production Plaza Cantainer Container Rigid Liner, галон, беж
  • Ново

Rubbermaide Commercial Production Plaza Cantainer Container Rigid Liner, галон, беж

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Отпад за отпадоци, додатоци за комерцијални производи Rubbermaid 35-gal. Цврст лагер за отпад. LLDPE (линеарен полиетилен со мала густина) има поголема отпорност на вдлабнатини, пукнатини, пункции и ултравиолетови (УВ) зраци од LDPE (полиетилен со мала густина). Подготвениот патент во очекување може лагер, овозможува задржување на торбите и го елиминира врзувањето на јазолот. Тип на отпад за отпад : Цврст лагер за отпадоци за отпадоци; (и) : пластика; ПРИМЕНА : Внатрешен отпад за отпадоци во затворен простор; Капацитет (волумен) : 35 гал. Овој ригиден лагер за отпад од Rubbermaide Plaza, цврст лагер, квадрат, пластика, 35 гал, беж е одличен контејнер за отпад цврсти облоги. Вселенско-ефикасно и економично . обликувано со инјектирање, LLDPE ѓубре може . работи со голем број додатоци за ѓубре.