Xtreme Aquatic Community Peewee Rish Food Pellets, Оз
  • Ново

Xtreme Aquatic Community Peewee Rish Food Pellets, Оз

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заедницата Peewe ™-Бавно тоне 1,5 мм професионално формулирана пелета, со природна рамнотежа на Крил (протеини) и спирулина (сино-зелени алги одгледувани од фарма). Без хормони. Нема вештачки подобрувачи на бојата. Заедница Peewe 1,5 mm тропска пелета, бавно тоне заедница Аквариум храна, 20oz/567gm-e.