Диви спортови MLB Cincinnati Reds XL Bean Bag Set
  • Ново

Диви спортови MLB Cincinnati Reds XL Bean Bag Set

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фрли го омилениот тим малку поддршка со додавање на регулативата на црвените црвенило на МЛБ Синсинати. Овој комплетен сет од осум големини на регулативата и тежината на торбите со тежина на корпите што значително се одликува со големо лого на Цинсинати Црвените. Секоја торба тежи 16 унци со пластично полнење со сите временски услови и мери шест инчи за шест инчи за одлично чувство во вашата рака. Изградени од тешка крпа од патка, овие торби се дизајнирани да ви помогнат да го направите вашиот тим горд. Диви спортови MLB Cincinnati Reds XL Bean Bag Set : Сет од 8 гравчиња : 4 примарна боја, 4 секундарна боја. Големина на регулативата : 6 "x 6". 16 мл во тежина. Патка ткаенина ткаенина. Официјално лиценциран.