Бесплатно собрание на женските 90 -тите се отсечени тексас шорцеви
  • Ново

Бесплатно собрание на женските 90 -тите се отсечени тексас шорцеви

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Неискусен до 90-тите, но убаво ажуриран во удобни, тексас на истегнување, отсечени шорцеви на Слободното склопување се оние што ќе ги живеете во цела сезона. Исклучиво на. Материјал : 99% органски памук/1% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. Пораст и инсејм : висок пораст; 3 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб; Exterебовите за истегнување обезбедуваат внатрешна поддршка низ предниот дел на шорцевите за ласкаво вклопување. Карактеристики : Удобно истегнување нуди леснотија на движење; недовршени полите; јамки на појас. 90 -тите 90 -тина ги отсекоа тексасните шорцеви од слободното собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.