Одлично големо платно
  • Ново

Одлично големо платно

DEN 768.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

24x16 црно врамен печатење со наслов "Пловидба afar II ". Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект на изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста комплетира просторија и со само неколку додатоци може да направи куќа да се чувствува како дом. Одликувајќи се со цврста дрвена рамка и обвивка за плексиглас, нашите врамени отпечатоци сигурно ќе додадат поп софистицираност и стил на кој било простор во вашиот дом. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејство или пријатели. Материјал : N/A. Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Облик : Хоризонтална.