Чудо нација Бебе и дете Шерпа јакна, големини 0м-5Т
  • Ново

Чудо нација Бебе и дете Шерпа јакна, големини 0м-5Т

DEN 632.48

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симпатична удобност започнува овде со ова парче од надворешната облека од Wonder Nation, во кое има безбедно затворање на поштенски патент со пријатна обвивка за Faux Sherpa. И погоди што? Pебовите на рацете и градите ги држат своите најважни работи. Исклучиво на. Материјал : школка/ракави/постава : 100% полиестер; Надворешна јака/џебна обвивка : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Средна тежина. Јака : висока јака. Затворање : Затворање на поштенски преден дел. Ракави : Долги ракави. Ockебови : џебови за рака и градите. Карактеристики : еластични полите и манжетни; наредени. Бебе и дете на момчињата на момчињата, Шерпа, Зип јакна од Wonder Nation.