Покани за машки Клипер Оксфорд
  • Ново

Покани за машки Клипер Оксфорд

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вратете се во стил со нашата најпродавана модна патика-машката клипер. Направено со меки, дишечки текстили, еластичното гарнир од секоја страна обезбедува удобно што можете да се лизнете во движење. Толку стилски и разноврсен, ќе ја сакате секоја боја во вашата гардероба. Перничена влошка за дополнителна удобност. Платно горе. Гума надворешна плоча, вулканизирана. Класичен стил на лизгање со странични панели што се протегаат/исклучуваат. Поставата за дишење. Подготвена јака за удобно вклопување.