Белата машина за килим, затегнати нозе на социјална дистанца или повеќе доормат, 18 30
  • Ново

Белата машина за килим, затегнати нозе на социјална дистанца или повеќе доормат, 18 30

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете го вашиот дом повеќе поканувачки со нашиот печатен современ домор. Изработено од Coir, влакна направено од лушпа од кокос, ова текстурално парче ќе ги задржи на отворено и во затворено малку почисто. Лице лице со винил што не се спушти назад. Да се ​​исчисти едноставно да се зафати или да се тресе. Направено во Индија. Цирчиња за печатење во затворен простор/отворено, сини, 18 "x 30" : препорачано за внатрешна или надворешна употреба. Затегнете или тресете чисто. Направено од Coir, една од најсилните природни влакна. Совршено за сите влезови. Поддршка за не-лизгање. Одржување на лесна нега - Лесно за чистење, килим што не пролева. Препорачуваат редовно празнење; тресете или забележете чисто по потреба. За тешко да се отстранат дамките, се препорачува професионално чистење на килим.