Трговска марка ликовна уметност „побрз пат“ платно уметност од Пауло Абантес
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност „побрз пат“ платно уметност од Пауло Абантес

DEN 1530.08

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уметник : Пауло Абрантесјубјект : Спортски стил : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано платно Арт. Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Пауло Абрантес „Несрепен пат“ платно уметност.