Подобри домови и градини Наутички јазол завеса за шипки, бронза
  • Ново

Подобри домови и градини Наутички јазол завеса за шипки, бронза

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете талент во просторија со подобри домови и градини на наутички јазол драперија. Вклучува шипка, две финалиња и монтирање на хардвер и загради. Оваа шипка за завеси за драперија е прекрасна комплемент до широк спектар на панели за завеси во просторија на дом. Елегантниот стил се парови убаво со повеќето декор. Се одликува со бронзена завршница со масло, што е класична, богата и разноврсна, и се координира со повеќето палети на бои во просторијата. Двојните финалести на полирезин се лесни за одржување. Тие имаат карактеристичен дизајн кој потсетува на наутички јазли, што ја прави оваа ставка прекрасна комплемент до декор на куќата на плажа или стилизирање на океанот. Спарете го со стакло плови, мапи или што и да е додатоци одговараат на вашиот вкус за да го завршите изгледот. Оваа шипка се прилагодува од 42 "до 120 " за да ги собере вашите прозорци. Родата доаѓа со дијаметар од 1 "што опфаќа повеќето стандардни џебови на шипки. Исто така, работи со громи, прстен на врвот, јазиче и многу други стилови на завеси. Оваа бронзена завеса е лесна за инсталирање со вклучени прилагодливи загради за монтирање на wallидови и загради за монтирање на wallидови и загради за монтирање на wallидови и Хардвер. Подобри домови и градини Наутички јазол Драперија прачка сет, бронза : финале на бронзени полирезини со масло од бронзено. завеса прачка. Вклучени прилагодливи загради за монтирање на wallидот и хардвер. Лесен за инсталирање. Модел на шипка за завеси за драперија# 9308184 D.