Атлетски работи женски плус големина меки џогери
  • Ново

Атлетски работи женски плус големина меки џогери

DEN 511.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лизгајте се во тотална удобност со атлетски работи меки џогери. Лесен избор за опуштање за време на дневниот достоен ден или активности што треба, овие пријатни панталони за влечење совршено со графички мета или качулка за непобедлив обичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 73% полиестер/22% модал/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Две на страни. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; Засилена нога; Супер мека ткаенина од руно. Атлетски работи плус џогери со големина за жени.