Голема вредност; 14x14x1; MERV Најдобар филтер за воздух и мебел HVAC; Го подобрува квалитетот на воздухот во затворен простор; Филтри
  • Ново

Голема вредност; 14x14x1; MERV Најдобар филтер за воздух и мебел HVAC; Го подобрува квалитетот на воздухот

DEN 518.72

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлична вредност, позната по сигурни потрошувачки производи за домаќинство, ви носи засилен квалитет на воздухот во затворен простор по прифатлива цена! Нашата голема вредност Merv 13 Pleated Air Filters ви даваат квалитет на здравствена заштита во вашиот дом! Нашите најдобри снимање на филтри за воздух што значи дека нејзината вистинска големина е 13,75x13.75x0.75 - не заборавајте да го измерите вашето враќање на HVAC за да обезбедите соодветно вклопување. Зафаќа и стапици грини од прашина, полен, лента, миленичиња првут, спори на мувла, бактерии, микроскопски алергени, вирусни носачи, повеќето чад, носач на мирис и смог. 2 пакет за броење вредност трае до 180 дена. Треба да го менувате филтерот за плетенка на воздухот на секои 90 дена или порано во зависност од вашата околина во затворен простор. Производите со одлична вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства.