Ѓердан од црвена црвена црвена Рутли и Роуз Кварц - камења, слоеви, минималистички
  • Ново

Ѓердан од црвена црвена црвена Рутли и Роуз Кварц - камења, слоеви, минималистички

DEN 239.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Запуштете се во природната убавина на Земјата со црвениот црвен Рутли Кварц Гвава чипс и ѓердан од станицата Роуз Кварц. Изработено во розово родиум позлатено сребро, ова зачудувачко парче има оригинални црвени рутилни кварцни чипови и скапоцени камења од роза кварц, избрани за нивните уникатни бои и обрасци. Дизајнот на ѓердан од минималистичката станица дозволува секој скапоцен камен да блесне, додека деликатниот ланец е совршен за поставување и редење со други парчиња. Без разлика дали е посебен подарок за себе или за некој што го сакате, ова ѓердан е додаток што мора да има во која било колекција на накит. Изработено во розово злато, позлатено од сребро. Црвен рутилен кварц гуава чипови и роза кварц. Должина на ланецот : 36,5 инчи. Безбедно и удобно се прицврстува со затворач на јастог. Ѓердан од станица. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.