Трговска марка ликовна уметност „Остин Тексас Скајлин ВБ-1“ платно уметност од Марлен Вотсон, бела мат, црна рамка
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност „Остин Тексас Скајлин ВБ-1“ платно уметност од Марлен Вотсон, бела мат, црна

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уметник : Марлен Вотсосубјект : Пејзаж-апестит : Современа трговска марка ликовна уметност „Остин Тексас Скајлин ВБ-1“ Арт од Марлен Вотсон, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Марлен Вотсон. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, бела матка, акрилик. Ова подготвено да се обеси, измешано врамено уметничко дело има разнобојна слика на небото во Остин, Тексас. Печатење на giclee под акрилик во црна рамка. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.