Редовно вклопување на машката со двојки за полнење со кратки ракави со кратки ракави
  • Ново

Редовно вклопување на машката со двојки за полнење со кратки ракави со кратки ракави

DEN 719.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето ажурирање на гардероба започнува сега со овој безвременски главен дел од Докерс. Оваа кошула за машки копчиња е разноврсна, убава и совршена за обични, лежерни денови со својот дизајн со краток ракав. Изработена во мешавина од памук со стрии за дополнителна удобност, оваа машка кошула парови со шорцеви, какис или фармерки за целосен, неискрениот изглед. Материјал : 59% памук/39% полиестер/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Редовно. Јака : точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : Памук-мешавина со дизајн на стрии. Маж за лекување со копчиња од докер.