Никол Милер Newујорк памучна завеса за туширање, див цвет, 72 x72
  • Ново

Никол Милер Newујорк памучна завеса за туширање, див цвет, 72 x72

DEN 255.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата за завеси за туширање на памук на Никол Милер Newујорк од дома Динамикс нуди прекрасни дизајни за пријателски бања во смирувачки нијанси. Од ботаничка оаза за бања до тропска забава, оваа колекција ќе го ажурира вашиот декор. Тие се алтернатива за дишење на фиксни врати што обезбедуваат светло и воздушно искуство со туш со приватност. Секоја завеса има 12 зашиени копчиња со копчиња и лесно се инсталира со прстени за завеси за туширање или клипови. Прстени и клипови се продаваат одделно. Машинско миење за лесна нега. Користете со водоотпорен винил лагер. Колекцијата за завеси за туширање на памук на Никол Милер Newујорк од дома Динамикс нуди прекрасни дизајни за пријателски бања во смирувачки нијанси. Од ботаничка оаза за бања до тропска забава, оваа колекција ќе го ажурира вашиот декор. Тие се алтернатива за дишење на фиксни врати што обезбедуваат светло и воздушно искуство со туш со приватност. Секоја завеса има 12 зашиени копчиња со копчиња и лесно се инсталира со прстени за завеси за туширање или клипови. Прстени и клипови се продаваат одделно. Машинско миење за лесна нега. Користете со водоотпорен винил лагер.