Совпаѓање на ѓердан за бесконечна картичка, што одговара на подарокот за Денот на мајката за неа, накит на мама и ќерка, мама и ќерка ѓердани за бесконечен прстен [ро
  • Ново

Совпаѓање на ѓердан за бесконечна картичка, што одговара на подарокот за Денот на мајката за неа, накит на

DEN 223.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите прекрасни нечисти ѓердани се направени од не'рѓосувачки челик и доаѓа со нежен ланец на ладење. Необичниот ланец е 16 "со 2 " ланец на екстендер е совршен за положување со други ѓердани и спарување со други накит. Ѓерданот доаѓа прикачен на квадратна картичка со убава порака посветена на нашите мајки, баби, мајки на чекор и ќерки. Секој ѓердан од колекцијата на Денот на нашата мајка доаѓа со прекрасен хипоалергичен нежен ѓердан што може да го носи Peope кои се чувствителни на специфичен метал и картичка завиткана во кутија за подароци подготвени за надавање. Тоа може да се носи со секојдневно носење или за романтична вечер. Нашиот накит е направен од нерѓосувачки челик од хируршко одделение што гарантира дека нашите ѓердани нема да 'рѓаат, избледат или да опаѓаат со текот на времето. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина : 0,90 "L x 0,55" W. Порака за картички : "Нема ништо моќно како loveубовта на мајката и ништо како заздравување како насмевка на ќерката." Подарокот за Денот на мајката вклучува прекрасен ѓердан за приврзоци и картичка завиткана подготвена да биде надарен.