Russell Boys Долги ракави на врвот, големини 4-18
  • Ново

Russell Boys Долги ракави на врвот, големини 4-18

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нека го покаже својот кул стил со овој спортски стил, свеж долг ракав! Маицата со долги ракави на ова момче Расел, доаѓа со супер мека ткаенина со својства за влага што го губат, одржувајќи го кул и удобен во различни активности. Од пракса, да играте до секојдневно носење, можете да бидете сигурни дека рефлексивните ленти на оваа кошула ќе го задржат видлив во тие услови на слаба осветленост. Материјал : 44% рециклиран полиестер/44% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : влага за влага; Топчиња; странични ленти на ракави; Лого рефлектирачки топлина. Маица со долги ракави на Расел за момчиња.