Трговска марка ликовна уметност Penelope Custom-4 Canvas Art by Dean Russo, златна украсна рамка
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност Penelope Custom-4 Canvas Art by Dean Russo, златна украсна рамка

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Пенелоп обичај-4“ платно уметност од Дин Русо, злато украсена рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.