Без граници мажите слаби фармерки
  • Ново

Без граници мажите слаби фармерки

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Надградете го вашиот тексас со пар слаби фармерки од без граници. Овие фармерки за мажи се разноврсен додаток на вашата гардероба која е совршена од работната недела до викендот. Спарете го со омилената кошула за мета или копче и добро сте да одите! Исклучиво на. Материјал : 69% памук/25% REPREVE® Рециклиран полиестер/3% Рејон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32 x 32. одговара : слаби. Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : јамки за појас. Машки слаби фармерки од без граници.