GAP HOME полу-чиста лента органски памучен прачки џеб прозорец завеса пар Бери 95
  • Ново

GAP HOME полу-чиста лента органски памучен прачки џеб прозорец завеса пар Бери 95

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Првата домашна колекција на Гап го преиспитува безвременскиот американски стил за модерно живеење. Откријте квалитетни дизајни достапни во големини 48 ”x ​​63”, 48 ”x ​​84”, 48 ”x ​​95” и 48 ”x ​​108”. Совршено во кој било простор : Закачете во вашата дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба или домашна канцеларија. Лесна грижа : Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, да не се пеглате, не исушете чисто.