Blade III Pro Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од Truwire - {wallиден полнач + полнач за автомобили + кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони ?
  • Ново

Blade III Pro Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од Truwire - {wallиден полнач + полнач за автомобили +

DEN 207.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доживотно гаранција ZTE Blade III Pro Charger (6 стапки) Micro USB 2.0 кабелски комплет од Truwire - {wallиден полнач + полнач за автомобили + 2 кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони за до 50% побрзо полнење!