Dearfoams Cozy Comfort Women'sенски дрес за затнување
  • Ново

Dearfoams Cozy Comfort Women'sенски дрес за затнување

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Целокупната удобност ги дефинира овие влечки на Supersoft. Комплетирајте со материјал за перење машина и дизајни за прилагодување на DF без поттик, тие се совршен избор за да останат суви и пријатни, без оглед на времето. Нашите класични гел меморија за пена од пена ветуваат непобедлива удобност, додека пар издржливи внатрешни/надворешни надворешни страни нудат додадена разноврсност. Водич за големина за женски чевли : S : 5-6, M : 7-8, L : 9-10, XL : 11-12. Ако вашите мерења се помеѓу наведените, одберете ја следната поголема големина . Jerseyерси плете го горниот дел со детали за изрез . Фланелна постава и кадифен Тери чорап . гел меморија пена за дополнителна удобност.