14к жолто злато 24in фигуро ланец со затворач на пролетниот прстен
  • Ново

14к жолто злато 24in фигуро ланец со затворач на пролетниот прстен

DEN 975.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлична опција за едноставен елегантен секојдневен изглед. Овој 24in Figaro може да го издигне и да го проектира најистакнатиот изглед. Дијамант сечење/текстуриран. 1,3мм. Класичен ланец на Фигаро. 14к жолто злато. 24in. Клип на пролетниот прстен.