Jorорџа Широка ширина од кожен фустан од луис-потпетица пумпи црно 7
  • Ново

Jorорџа Широка ширина од кожен фустан од луис-потпетица пумпи црно 7

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Peerage Jorja Women'sенски дополнителни широки ширина на кожен фустан. Овие дами чевли со пета од 2,5 инчи Луис се ергономски бидејќи петицата се става директно под природната пета на стапалото, со што се создава рамнотежа и ве одржува удобно цел ден. Овие пумпи со затворени пети со затворање на задните ленти се естетски привлечни за окото и едноставно се забавни за носење. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Кожа. Гума ѓон. Задна лента со прилагодлива тока. 2,5 "средна потпетица. Затворен пети. Максимална влечна гума од излез.