6 'Делукс Виндзор вештачки божиќен венец - Unlit
  • Ново

6 'Делукс Виндзор вештачки божиќен венец - Unlit

DEN 271.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Делуксот Виндзор бор има дебели дво -тон темно зелени совети што создава целосен луксузен изглед на производот Карактеристики : Unlit 1040 Совети 1.5 "Широки совети за широки за време Должен троен прстен метална рамка Поддршка за висечки димензии : дијаметар од 72 "(измерено од најоддалечен врв до најоддалечен врв преку венецот) Материјал (и) : ПВЦ/метал 6 стапало Делукс Виндзор Виндрор СВЕТ. UNLIT карактеристика. За внатрешна/надворешна употреба. Потребно е одредено собрание. Вклучен е хардвер.