Време и време женски животински печати врвот
  • Ново

Време и време женски животински печати врвот

DEN 271.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете изјава во овој неверојатен џемпер џемпер ребра Зебра за печатење. Одликувајќи се со мека рачна акрилик со ребрести екипаж, манжетна и полите за дополнителна удобност. Странични отвори за дополнителна просторија. Овој џемпер има тренд правилно вибрација што ќе ја сакате. Совршена биро за вечера на врвот за една ноќ надвор со пријателите. Пар со вашите омилени фармерки за без напор стајлинг! Вратот на екипажот. Ребреста врата. Долги ракави. Ребрести манжетни и полите. Страничен отвор. 100% акрилик. Машина за перење. Кина.