Без граници на товарот мини здолниште на јуниори, големини XS-xxxl
  • Ново

Без граници на товарот мини здолниште на јуниори, големини XS-xxxl

DEN 344.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете го тоа мини! Ниту едно здолниште со товарот на границите не носи свежа вибрација на вашата облека. Одликувајќи се со многу џебови и недовршено, исцрпено полите, ова здолниште започнува каков било изглед во симпатичен стил. Спарете го со резервоар и сандали на сончев ден или џемпер, хулахопки и борбени чизми во студените денови. Само на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : A-Line. Должина : мини здолниште; 14 ”долг од центарот на предниот дел за големина M. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две предни и два задни џебови. Карактеристики : јамки на ременот; исцрпено полите. Товарното мини здолниште на јуниори од без граници.