Најважни iPhone xs ma телефонски случај, сончогледи
  • Ново

Најважни iPhone xs ma телефонски случај, сончогледи

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

OTM Essentials i Phone XS Max Clear Rugged Edge The Telege Case, сончогледи The Town Edge The Telege Case од OTM Essentials ™, е дизајниран да го заштити вашиот телефон од испакнатините и модринки на дневната абење и солза. Дизајниран со браник на удар и направен со флексибилен материјал TPU, цврстиот раб е и траен и лесен. Вашиот телефон патува со вас секој ден, нека е стилски како и вие . густ раб за заштита на влијанието. Прецизни пресеци за пристаништа и камера.