Покани за машки Клипер Оксфорд
  • Ново

Покани за машки Клипер Оксфорд

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Барате нешто лесно да се носи со лежерен стилски изглед? Лизгајте се на Клипер и одете! Со чиста силуета и низок профил, можете да ги спарите со што сакате да носите. Овие лесни лизгања имаат горниот дел од платното за дишење за супериорна удобност и трајна гумена надворешна плоча за одлична влечење. Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Поставата за дишење. Лизгајте се со еластична гулаб.