Врвот на јазол-предниот резервоар за девојчиња за чудо нација, 2-пакувања, големини 4- & плус
  • Ново

Врвот на јазол-предниот резервоар за девојчиња за чудо нација, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 351.36

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставен слој направен Cuter. Овој Wonder Nation Cami Top For Girls има страничен украс на јазол и работи совршено како самостојно парче или сензација за положување. Вашата девојка може да ја спари оваа Ками со своите омилени шорцеви или хеланки за забавен, целодневен изглед! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за страничен јазол. Девојчето Страна јазол Ками од Wonder Nation.