Бесплатно собрание момчиња графички печати худи, големини 4-18
  • Ново

Бесплатно собрание момчиња графички печати худи, големини 4-18

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тој ќе биде секојдневен во овој забавен, разноврсен худи од слободното собрание. Задебелен печатење или кул графички принт на грб додава неочекуван стил на неговата секојдневна гардероба. Бонус! Класичниот џеб од кенгур однапред е идеален за чување на неговите најважни работи во движење. Пар со нашите руно шорцеви и патики за спортски стил. Исклучиво на. Материјал : тело : 72% памук/28% полиестер; Ребра : 63% полиестер/33% памук/4% спандекс; Поставена аспиратор : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : Allever Print или Graphic Print на грб; ребрести полите. Худи за графички печати за момчиња од бесплатно собрание.