Диви Скај јуниори руфле со издувен фустан
  • Ново

Диви Скај јуниори руфле со издувен фустан

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фустанот дизајниран да импресионира, да го земе излиениот фустан на Диви Скај за вртење. Декориран во опустошени рифли, овој фустан е сигурно дека ќе биде во центарот на вниманието во секоја прилика. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. над должината на коленото. V-вратови; Ниво на силуета. Прилагодливи ленти за шпагети. Сите детали за руфли. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Облечен фустан со рафле за јуниори од Диви Скај.