Дизајн куќа на маслото од бронзена џебна врата за заклучување на вратата хардвер
  • Ново

Дизајн куќа на маслото од бронзена џебна врата за заклучување на вратата хардвер

DEN 1599.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајнерската куќа 202820 Правоаголен пасус на вратата од џеб е завршена во бронза на триење на нафта и се користи широко од декоратори за внатрешни работи, изведувачи и домаќини за да се обезбеди тој конечен допир на која било готова просторија. Идеално за лизгачки џебни врати, овој хардвер ви овозможува да се заклучите и да се отворите кога е потребно. Овој хардвер на вратата е изработен од цврст месинг и мери 2,75 инчи за 2,52 инчи за 1,33 инчи. Координирајте го вашиот дом со остатокот од колекцијата на дизајнерски куќи и додајте го вашиот дом за внатрешни работи. Дизајнерската куќа 202820 Правоаголен пасус на вратата од џеб доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција што штити од дефекти во материјали и изработка. Завршено со бронза на триење на масло за да одговара на кој било украс или боја на плакарот.