Забавни светла за момчиња на Paw Patrol Toddler, осветлени атлетски патики, големини 7-12
  • Ново

Забавни светла за момчиња на Paw Patrol Toddler, осветлени атлетски патики, големини 7-12

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие атлетски чевли со Чејс и Маршал од Патролата на ПАВ на Никелодеон, се совршени за цел ден на игра! Прилагодливата лента за кука и јамка обезбедува безбедно вклопување, а осветлената надворешна плоча им дава уште позабавна на овие патики. Издржлив PU горен. Осветлена надворешна плоча на TPR. Каиш за кука и јамка за безбедно вклопување. Лесен/лесен дизајн. Забавна ликовна уметност на врвот. страна и каиш ,. Табулаторот за потпетици.