Crocs на работа уникатен специјалист II Вентилак за затнување
  • Ново

Crocs на работа уникатен специјалист II Вентилак за затнување

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дали вашите чевли живеат според вашата специјалност во кариерата? Сè што ги прави Crocs толку удобно, работи прекувремено во овие затнувања од колекцијата Crocs на работа. Овој стил вклучува подебела конструкција на прстите и метатарзалните области, зголемената поддршка на лакот и да ги привлече нозете на пена од крослит за искуство во форма на масажа со секој чекор. Crocs на работа : Запушени дизајнирани со услуга за храна, гостопримство и здравствени работници во умот, правејќи одлични чевли за медицински сестри или чевли за готвачи . тие се доволно лесни и доволно поддржувачи за да ве одведат дури и низ најдолгите смени . лесни за чистење : Crocs Bistro Clogs се целосно обликувани и лесни за чистење со само користење сапун и вода и овозможуваат брзо суво . кујнски чевли отпорни на лизгање за мажи и жени : патеките за отпорни на заклучување на крокодите се соединуваат за да ви помогнат да ги сервирате најдобрите чевли што не се лизгаат за Womenените и мажите . Приложена дизајн на пети : Овие затнувања нудат затворен дизајн на пети и подебела метатарзална област за да ви помогне да ги заштитите нозете од излевање. Контурираните стапала ги прават најудобните чевли за жени и мажи . Сертифицирани удобни чевли : Крокс кои се целосно тестирани ASTM F2913-11, CE сертифицирани. Запознава или надминува EN ISO 20347 : 2012, OB, SRC . Удобно и секојдневно : Бистро чевли од Crocs се направени од квалитетни гумени материјали кои обезбедуваат години на употреба без предвремено абење. Со тркалезна пети и гума, нозете нема да бидат ограничени и да се чувствуваат опуштени. Чевлите од крокоди дефинитивно ќе станат ваш нов омилен во секое време чевли за секоја приклучок. Материјал за ткаенини : 100% термопластичен (ЕВА).