Ателје Марти Сатеен целосна кралица Греј Дуветска обвивка
  • Ново

Ателје Марти Сатеен целосна кралица Греј Дуветска обвивка

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Покривот на Atelier Martex Duvet нуди луксузно драпи и мазен изглед и чувство на вашиот кревет. Изработена со цврсто ткаена мешавина на Tencel ™ и долга памучна ткаенина што е совршена за целогодишна удобност, трајната конструкција на овој Duvet Cover нуди долготрајна удобност и отпорност на брчки. Достапно во разноврсна палета на бои инспирирани од природата : бела, сина боја во прав и облак сива боја, овој дух е совршен слој за одмор на ноќен сон. Достапно во големина на близнаци, целосни/кралици и крали и кралски мерки за близнаци 68 "W x 90 " L Full/Queen Mearkures 92 "W x 96 " L King and King Merkures 96 "W x 110 " L 52% Luxe Long Spaple Staple Памук и 48% Tencel ™ Lyocell Осум поени за сидро за да го одржите вашиот дух на место OEKO-TEX® 100 Сертифициран лесен патент Отворање Ателје Мартекс Сатеен Фул/Кралица Греј Дувет.