Тајни богатства женски момчиња
  • Ново

Тајни богатства женски момчиња

DEN 254.08

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гаќичките на тајното богатство даваат вашата колекција на интими, потребна важна со целосен покриен стил феминизиран со живописни бои и отпечатоци. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Целосно покритие на грбот. Еластична лента за половината. 79% најлон/21% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pantsенски момчиња гаќички од тајни богатства.