180ct Вегас злато расипување на 4-финични божиќни украси од топки 2.5 “
  • Ново

180ct Вегас злато расипување на 4-финични божиќни украси од топки 2.5 “

DEN 319.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставена боја од 180 парчиња : Вегас злато Овие заслепувачки украси се прават во 4 неверојатни завршувања : Сјајниот мат сјај навлечен и холографски сјај искра оваа специјална клупска пакет ќе ви овозможи брзо да ја изградите вашата колекција и да ги украсувате со повеќе можности за распрскувачки украси, комбинирајте ја убавината и сјајот од вистинско стакло со нераскинлива практичност на пластични топки се опремени со златни капаци за украси, пакет со појавување на златни жици, се вклучени за изборна употреба (куки за украси кои не се вклучени) Димензии : 2,5 "(60мм) Материјал (и) со дијаметар на дијаметар : Пластика 60- Парче. Вегас злато. 4-финиш. Златни капачиња. Златни жици за виси.